spy text apps for android spy phone untuk blackberry iphone monitoring app iphone 7 camera hack spy list of spy application for android
Öztim Hizmetlerimiz Yazdır E-Posta
Yazan ddddd   
Thursday, 06 November 2008

 

 Öztim 1982 yılında sektöre girmiş olup kurulduğu ilk yıllardan itibaren yapılarda iç ve dış cephe ile ilgli konularda faaliyet göstermektedir. Teknik konularda daima kendini geliştirmeyi prensip edinmiş firmamız bünyesini  genişleterek 2000 yılından itibaren mimarlık alanında da faaliyetlerine devam etmiştir.

Firmamız iç ve dış  cephe boya uygulamaları, dış cephe ısı izolasyonu (mantolama) sistemleri, cam tekstili duvar kaplamaları, italyan boya ve eskitme boya uygulamaları konularında Türkiye'nin önde gelen inşaat firmaları ve mimarlık ofislerinin birçok prestijli projesinde hizmet vermiş, disiplinli ve titiz çalışmasının bir sonucu olarak da bu firmaların yıllardır tüm projelerinde tek çözüm ortağı olmayı başarmıştr.

Bu prensiple sektörde gerçekleşen yenilikleri, gerek yapı malzeme üreticileri ile yapılan bilgi alışverişılende, gerekse yurt içi ve yurt dışı fuar ziyaretleri ile yakından takip etmekte ve yeni ürünler ile bunların uygulama yöntemlerini yapılarınızda hayata geçirmekteyiz.

 

 
Öztim Yap?
Öztim Yap?

 

Son Güncelleme ( Tuesday, 04 August 2009 )